Vazárna květin Mnichovice

Centrála Vazárna květin Mnichovice

Ctíme tradiční postupy květinové vazby doplněné o poctivý přístup k zákazníkovi. Vytvoříme pro Vás kvalitní a stylové květinové vazby všeho druhu.

Specializujeme se na kompletní sortiment smuteční vazby - zejména smuteční věnce, smuteční kytice a smuteční aranže. Spolupracujeme s předními pražskými pohřebními službami, proto Vám nabízíme bezplatný rozvoz smuteční vazby po pražských obřadních síních. Garantujeme Vám čerstvost použitých květin.

Rádi Vám uvážeme jakoukoli kytici, dle Vašeho požadavku, jakéhokoli tvaru, či velikosti. Řídíme se heslem: nic pro nás není překážkou.Rádi pro Vás zajistíme smuteční květiny, smuteční věnce a veškerou smuteční výzdobu nejen v: Praha 2

WWW stránky: vazbykvetin.cz/

Kontakt: Telefon:+420 606-643-777
E-mail: info@vazbykvetin.cz

Adresa: Ondřejovská 51
25164 Mnichovice

Kanceláře: Praha 8, Lodžská 401
Praha 6, Bělohorská 165
Praha 5, V Úvalu 87/18
Praha 3, Fibichova 4
Praha 10, Oblouková 16
Praha 2, Kateřinská 13

Zeptejte se

*
*
*Smuteční věnce a kytice, kraj: Praha, město: Praha 2

Vložit novou firmu
Zpět do výpisu sekce

O nás

Proč květinová pomoc?

 

Květinová pomoc je web, který Vám pomůže, pokud hledáte smuteční věnec, smuteční kytici, nebo květinářství, či vazárnu, která Vám smuteční kytici připraví. Máme i sekci „svatebí kytice“ – kde se prezentují zase květinářství specializovaná na svatební kytice, svatební květinové dekorace a vše spojené se svatbou a květinami.

více

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.kvetinovapomoc.cz pište na info@kvetinovapomoc.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference